Sedací soupravy
28. 12. 2011, 12:44
Tyto stránky se zabývají problematikou sedacích souprav. Naleznete zde informace o moderních sedacích soupravách kožených, rohových i rozkládacích. Dále Vám poradíme se sedacími soupravami na míru.

Přehozy  na sedací soupravy

Přehozy na sedací soupravy

28. 12. 2011, 11:09

Přehozy na sedací soupravy pomůžou vytvořit útulnější interiér a příjemnější bydlení. Přehozy na sedací soupravy a křesla z hřejivého fleecu zpříjemní dobu relaxace po dlouhém a namáhavém pracovním dni. Fleec je velice příjemný a oblíbený materiál již delší dobu.

Žinilkové přehozy na sedací soupravy

Nestárnoucí žinilkové přehozy na sedací soupravy oživí každý obývací pokoj se sedací soupravou. Látka je velmi pevná s žakárovou vazbou a díky polysterovému vláknu připomínající žinilku jemná na dotek. Praktické je zapínání na zip. Žinilkové přehozy jsou stále módní a velice žádaný sortiment přehozů na sedací soupravy. Oživí i starší typ sedací soupravy.

Potahy na sedací soupravy z acrylového materiálu

Acryl coby materiál je znám na našem trhu již dlouhou dobu. Potahy na sedací soupravy z acrylového materiálu jsou dokonalou náhražkou vlněného rouna. Díky svému složení je velmi jednoduchý na údržbu. Potahy na sedací soupravy prodlouží jejich životnost a funkčnost o mnoho déle.

Potahy na sedací soupravy z mikrovlákna

Polyester je znám již jako materiál dlouhou dobu. Ze 100% polyesteru se také vyrábějí potahy na sedací soupravy. Materiál je na omak velmi hebký.

Kvalitní rohové sedací soupravy

Rohové sedací soupravy se vyrábějí z nejrůznějších materiálů, barev a motivů. Sedací soupravy patří k nejdůležitějšímu kusu nábytku v bytě. Rohové sedací soupravy se vyrábějí v pravém a levém provedení.

Moderní sedací soupravy

Kožené sedací soupravy budou stále m'odním trendem a nikdy nezevšední. Kůže je přírodní a velice kvalitní materiál s dlouhou životností. Moderní sedací soupravy v mo'dních trendy směrech budou stále ozdobou jakéhokoliv interiéru. Jsou vždy velice příjemné na relaxaci. Moderní sedací soupravy to je vždy kožený kvalitní materiál z tuzemského hovězího skotu nebo dovoz ze zahraničí. Výrobci se orientují na spotřebitele a stále inovují sedací soupravy tak, aby moderní sedací soupravy nepostrádaly nic ze své atraktivity. Moderní sedací soupravy to bude vždy materiál kůže. Kůže se musí také udržovat, aby si zachovala dlouhou životnost.
Zobrazení: 69034 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0