Sedací soupravy
28. 12. 2011, 12:44
Tyto stránky se zabývají problematikou sedacích souprav. Naleznete zde informace o moderních sedacích soupravách kožených, rohových i rozkládacích. Dále Vám poradíme se sedacími soupravami na míru.

Sedací soupravy jsou vizitkou každého bytu.

Sedací soupravy jsou vizitkou každého bytu.

28. 12. 2011, 11:15

Jen málo věcí utváří první pohled a dojem z každého bytu. Na prvním místě ve vytváření dobrého dojmu je beze sporu sedací souprava. Ta určuje, zda se nám byt jeví útulný a vkusný, či naopak. Je to i základní prvek, který vytváří naše pohodlí.

Sedací souprava je galantní elegance.

Nic tak nezvelebí náš pokoj jako vhodná sedací souprava. je zdrojem našeho odpočinku, pohody a dobré nálady. Sedací souprava vypovídá něco o našem vkusu, možnostech a povaze. Ať standardní či atypické, měly by být především pohodlné a volně splynout s bytem. Dnes je nabídka sedacích souprav tak široká, že vyhoví sebe více náročnému vkusu, i levným požadavkům.

Levné sedací soupravy

Jedním u hlavních prvků, který určuje cenu sedacích souprav je potahový materiál. Potahy na sedací soupravy a následné čalounění zaručuje pohodlné posezení i spaní. Některé moderní sedací soupravy se mohou vyrábět i z látek s teflonovým povrchem.

Přehozy na sedací soupravy

Toto je někdy nutnost. Někomu musí sedací souprava vydržet mnoho let a pak jsou přehozy velkou nutností. A nejen to, často dodají spolu s doplňky patřičný efekt. Většinou si sedací soupravu můžeme vybrat v katalogu a zvolit k ní i nabízenou látku. Dnes se nabízejí látky, zaručující dlouholetou efektivnost a odolnost.

Sedací soupravy pro náročné

Vyrábí se z exkluzivních látek, koženky a nebo kůže. Sedací soupravy se cenové pohybují přibližně od sedmi tisíc, to je velmi jednoduché a účelné provedení, až do statisícových částek pro náročné. To jsou hlavně sedací soupravy z hovězí kůže nebo z nanovláken omyvatelných vodou. V některých pražských a brněnských studiích je možné objednat i ručně vyřezávané a atypické sedací soupravy.

Sedací soupravy pro každého

Dnes je možné vyhovět sebe náročnějšímu zákazníkovi. Sedací soupravy se nabízí moderní i klasické, na občasné spaní i rozkládací místo ložnice. Rohové sedací soupravy, nejen vytvoří pohodlný kus nábytku, ale i velmi útulný dojem. S přidáním vhodných doplňků, zvláště kontrasty světlé a tmavé barvy vytvoří harmonii a efekt spojený s praktickým využitím.

Zobrazení: 48788 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0