Sedací soupravy
28. 12. 2011, 12:44
Tyto stránky se zabývají problematikou sedacích souprav. Naleznete zde informace o moderních sedacích soupravách kožených, rohových i rozkládacích. Dále Vám poradíme se sedacími soupravami na míru.

Sedací soupravy pro každý interiér

7. 3. 2013, 16:12

Sedací soupravy pro každý interiér K nejčastějším částem nábytku, který najdeme ve většině domácností, ale i v mnoha kancelářích, obchodech, nebo i lékařských ordinacích a vestibulech kancelářských budov, jsou stolky, křesla a také sedací soupravy


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Cena garážových vrat

11. 10. 2012, 11:45

Cena garážových vratJedním z nejdůležitějších prvků při stavbě rodinného domu, jsou bez pochyby garážová vrata. Je podstatné, zvolit vhodný design, ale také jejich účelnost a praktičnost. Jak jsou vrata ve stavbě umístěná, záleží i na terénu kolem domu.


Moderní sedací soupravy rohové, rozkládací, kožené

28. 12. 2011, 12:44

Moderní sedací soupravy rohové, rozkládací, koženéTyto stránky se zabývají problematikou sedacích souprav. Naleznete zde informace o moderních sedacích soupravách kožených, rohových i rozkládacích. Dále Vám poradíme se sedacími soupravami na míru.


Sedací soupravy

28. 12. 2011, 11:17

Sedací soupravySezení (není tím míněn pobyt v nápravném zařízení) patří vedle polohy vleže a polohy ve stoje k nejčastěji zaujímané poloze lidského těla v průběhu života člověka. Proto by měla být výběru židlí, křesel a sedacích souprav věnována minimálně stejná pozornost jako u nábytku sloužícího k ležení.


Sedací soupravy jsou vizitkou každého bytu.

28. 12. 2011, 11:15

Sedací soupravy jsou vizitkou každého bytu.Jen málo věcí utváří první pohled a dojem z každého bytu. Na prvním místě ve vytváření dobrého dojmu je beze sporu sedací souprava. Ta určuje, zda se nám byt jeví útulný a vkusný, či naopak. Je to i základní prvek, který vytváří naše pohodlí.


Druhy sedacích souprav

28. 12. 2011, 11:13

Druhy sedacích soupravSedací souprava patří k interiéru každého bytu nebo domu. Sedacími soupravami jsou také vybaveny hotelové haly, mnoho firem má připraveny sedací soupravy pro pohodní svých zákazníků. Se sedacími soupravami se sejdeme v mnoha veřejných budovách.


Materiály sedacích souprav

28. 12. 2011, 11:11

Materiály sedacích soupravVýběr potahového materiálu sedací soupravy je jedním z klíčových rozhodnutí. Potah musí být trvanlivý, estetický, pohodlný a snadný na údržbu. Trvanlivost a praktičnost jsou dva důležité faktory pro domácí sedací soupravu.


Přehozy na sedací soupravy

28. 12. 2011, 11:09

Přehozy  na sedací soupravyPřehozy na sedací soupravy pomůžou vytvořit útulnější interiér a příjemnější bydlení. Přehozy na sedací soupravy a křesla z hřejivého fleecu zpříjemní dobu relaxace po dlouhém a namáhavém pracovním dni. Fleec je velice příjemný a oblíbený materiál již delší dobu.